24.09.2021

СТРУКТУРА


Говоруха Олег Борисович

Директор

Має дві освіти : закінчив Миргородський керамічний технікум, спеціальність — «теплотехнік», та отримав вищу освіту у Міжрегіональній академії управління персоналом, спеціальність «юрист». Пройшов службу в лавах Радянської армії за напрямком «політично–виховна робота особового складу». Засновник Спільного українсько–венгерського підприємства «ФундаментГО93», ТОВ «Миргородська інвестиційна група», ТОВ «Укрком» та Громадської організації «Лад і добробут рідному місту». Також був керівником регіонального представництва в Полтавській філії СДП «Укрспецюст». Працював на посаді заступника директора ТОВ «Корпоративний фонд «УКРТРАНСНАФТА», директора–голови товариства ТОВ «Будівельна фірма «Центр лтд» та генерального директора ПрАТ «Смак».
Депутат Миргородської міської ради.
У КП “Миргородводоканал» працює з 2019 року.

Шостя В’ячеслав Григорович

Головний інженер

Має повну вищу освіту за фахом «інженер–механік». Закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут (зараз Полтавська державна аграрна академія). У різні роки займав посаду інженера та в. о. директора КП «Миргородводоканал».
У КП «Миргородводоканал» працює з 1996 року.

Бадалян Артур Вазгенович

Інженер з технічного аудиту

Має три освіти. Навчався у Полтавському державному аграрному коледжі управління і права. Вищу освіту здобув у Міжрегіональній академії управління персоналом за юридичною спеціальністю. Працював у сфері авто–транспорту, на посаді керуючого СТО, також був директором ТОВ «МИОК».
У КП «Миргородводоканал» працює з 2019 року.

Бобир Тамара Іванівна

Секретар

Працювала в БМФ «Граніт» інженером–диспетчером, займала посаду інспектора ВК–секретаря у фірмі «Аїд». Також була заступником завідуючого підсобного виробництва, диспетчером, секретарем та офіс–менеджером в ППБФ «Бінар Каскад Комплекс». Працювала контролером енергонагляду в ПАТ «ПОЕ».
У КП «Миргородводоканал» з 2011 року.

Завгородня Любов Іванівна

Інженер з охорони праці

Має повну вищу освіту за спеціальністю «інженер–будівельник». Освіта : Полтавський інженерно–будівельний інститут (Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка). Працювала в ЖКГ Дзержинського міськвиконкому на посаді головного інженера. 
У КП «Миргородводоканал» працює з 1986 року.

Радченко Надія Михайлівна

Інспектор з кадрів

Має базову вищу освіту. Закінчила Миргородський керамічний технікум ім. М. В. Гоголя, спеціальність «технологія кераміки». Працювала в МППВП «Хлібодар» на посаді інспектора з кадрів.
У КП «Миргородводоканал» працює з 2009 року.

Мироненко Лариса Миколаївна

Головний економіст

Має дві повні вищі освіти. Закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості та Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, спеціальність «Економіка підприємства». Працювала старшим економістом на фабриці «Каштан». Займала посаду інженера групи надійності засобів зв’язку та економіста в ПАТ «Укртелеком». Була головним бухгалтером в ПП «Армас» (м. Київ). Працювала начальником відділу бухгалтерського обліку, планування та аналізу у КП «Полтававодоканал».
У КП «Миргородводоканал» працює з 2012 року.

Маклак Марина Юріївна

Інженер з нормування праці

Має повну вищу освіту за фахом «Економіка та управління підприємством». Закінчила Полтавський університет економіки і торгівлі у 1996 році. Працювала економістом у санаторії імені М. В. Гоголя, займала посади головного економіста та економіста КП «Миргородводоканал».
У КП «Миргородводоканал» працює з 2010 року.

Беркунов Андрій Андрійович

Начальник відділу ВТВ

Має повну вищу освіту за спеціальністю «інженер–будівельник». Освіта : Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, напрямок «теплогазопостачання і вентиляція». У різні роки займав посаду інженера, головного інженера, та в. о. директора КП «Миргородводоканал».
Має відзнаку «ветеран праці житлово–комунального господарства».
У КП «Миргородводоканал» працює з 2002 року.

Бурцайло Сергій Олексійович

Начальник дільниці водопостачання

Має повну вищу освіту. Закінчив Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка за спеціальністю «інженер–будівельник». Працював в ТОВ «Дніпро» на посаді інженера– будівельника, потім в КП «Миргородводоканал» на посаді майстра водопровідної мережі.
Має відзнаку «ветеран житлово–комунального господарства».
У КП «Миргородводоканал» працює з 2002 року.

Іваниця Олександр Іванович

Майстер насосних станцій 1–го (скважини), 2–го (водозабори), та 3–го (підкачки багатоповерхівок) підйому.
Має дві освіти : закінчив Полтавський політехнічний коледж за спеціальністю «монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», та ПНТУ ім. Кондратюка, здобув повну вищу освіту у галузі «раціональне використання і охорона водних ресурсів». Працював у ВАТ «Полтаваобленерго» електромонтером з випробування та вимірювання засобів електрозахисту та силових ліній.
У КП «Миргородводоканал» з 2006 року.

Дубина Василь Іванович

Майстер каналізаційних мереж

Має дві освіти. Закінчив Миргородське СПТУ №44 за спеціальністю «муляр–штукатур». Отримав повну вищу освіту у Полтавському педагогічному університеті ім. Короленка за фахом «історія права». Працював у КП «Миргородводоканал» водієм. Після армії працював на «Миргородводоканалі» слюсарем–ремонтником на очисних спорудах, потім став майстром каналізаційних мереж.
У КП «Миргородводоканал» працює з 2011 року.

Даценко Денис Миколайович

Начальник механо–транспортної дільниці

Має повну вищу освіту інженера–механіка. Закінчив Полтавську державну аграрну академію. Працював інженером з охорони праці у ПрАТ «Миргородкурорт». Був керівником цеху БВО, ТОВ «Нафтогазрозвідка». Також працював у ТОВ «Орбіта», спеціалістом сфери «інтернет та телебачення», та у ТОВ СП «Нібулон», інженером–механіком.
У КП «Миргородводоканал» працює з 2011 року.

Гур’янов Андрій Олександрович

Старший диспетчер

Отримав повну вищу освіту у Новосибірському вищому військовому командному училищі МВС СРСР. Проходив службу на командних посадах в органах МВС. Працював токарем в ПрАТ «Армапром», а також спеціалістом в охоронній сфері.
У КП «Миргородводоканал» працює з 2019 року.

Коротін Володимир Миколайович

Інженеренергетик

Навчався у Миргородському керамічному технікумі на спеціальності «теплотехнік». Працював в ПрАТ «Армапром», керівником відділу техпереозброєння та енергетиком.
У КП «Миргородводоканал» працює з 2020 року.