14.06.2021

Звернення мешканців

З метою реагування на звернення мешканців багатоквартирного будинку щодо неприємного запаху води у м. Миргород, лаборантами хіміко-бактеріологічної лабораторії здійснено виїзд та відібрані проби води з розвідної мережі заявника, сусідніх будівель, насосної станції 3-го підйому.

На момент відбору проб, скарги у мешканців відсутні, незручності  мали тимчасовий характер, спричинені нещодавнім запуском свердловини № 6 (https://mirvoda.pl.ua/archives/3244). КП «Миргородводоканал» проведе позапланове обстеження мереж з метою недопущення проблеми в подальшому та  профілактичні оздоровчі заходи системи водопостачання.

Наголошуємо! При перекритті запірної арматури, як внутрішньобудинкових мереж, так і внутрішньоквартирних, наприклад, під час виконання ремонтних робіт мешканцями, або ж, за час перерви в експлуатації мереж, в т.ч. при наявності бойлера, можливий застій води в окремих гілках систем водопостачання.

На жаль, внутрішньобудинкові мережі не обслуговуються належним чином, за стан якої відповідає утримувач будинку або власник, тому може відбуватися так зване вторинне забруднення води на етапі подачі будинковими мережами.

Для якісного водопостачання закликаємо утримувачів будинків та власників не залишатися осторонь, та дотримуватися рекомендацій:

  1. Підтримуйте водопровідні системи у вашій квартирі в належному стані та своєчасно їх ремонтуйте. Відключайте від системи непотрібні труби, в яких може відбуватися застій води.
  2. Якщо ви використовуєте побутові фільтри, то своєчасно міняйте їх.
  3. Регулярно очищайте аератори, крани та душові, усувайте в них негерметичності  шляхом видалення твердих речовин із сітчастих фільтрів, а також своєчасно міняйте ущільнювачі, шланги і клапани.

Результати відібраних проб води оприлюднимо по завершенню досліджень по виявленню бактерій групи кишкової палички.