14.06.2021

Інспекційні рейди

До уваги мешканців міста Миргород!

Інспекцією з контролю водокористуванням КП «Миргородводоканал» розпочато проведення рейдів з обстеження та інвентаризації підключень до мереж водоканалу. Ця робота має на увазі проведення масштабної інвентаризації особових рахунків своїх абонентів, роботу з виявлення фактів самовільного безоблікового водокористування, а також перевірку наявності у споживачів необхідної технічної документації (технічних умов на приєднання до централізованого водопостачання і водовідведення).

Будь-яке самовільне приєднання до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення є незаконним і завдає чималих збитків Водоканалу, адже воду використовують безоплатно, фактично це крадіжка. Для пошуків ми маємо усі сучасні прилади: кореляційний витокошукач, витратоміри.

Усі виявлені незаконні врізки працівники КП “Миргородводоканал” від’єднують від водопостачання. Відновлення надання послуг відбувається лише після реєстрації та оплати усіх робіт, пов’язаних із реєстрацією самовільної врізки. Також порушник має сплатити за весь період незаконного користування водопостачанням та за виїзд бригад підприємства для від’єднання та повторного приєднання до мережі централізованого водопостачання.

При самостійному зверненні до КП “Миргородводоканал” з 23 червня по 31 липня 2020 року щодо взяття на облік, споживач має змогу уникнути нарахувань штрафних санкцій та вирішити питання в добровільному порядку.