Споживачу

До уваги споживачів!

        В зв’язку тим, що Інвестиційна програма, яка являлась джерелом фінансування заходів із встановлення вузлів комерційного обліку, була розрахована на 1 рік, який спливає 15 серпня 2022 року, з 16 серпня 2022 року КП «Миргородводоканал» застосовує єдиний тариф на послугу з централізованого водопостачання (без податку на додану вартість) – 18,180 гривень за 1 м3

Адміністрація КП «Миргородводоканал»

Споживачу

Текст договору опублікований на сайті виконавця КП “Миргородводоканал”16.07.2021р.

Публічний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Додаток до договора

Публічний договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є
самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Додаток до договора

У багатьох українців, які були змушені залишити свої домівки, виникають питання – що тепер буде з показниками лічильниками, як буде нараховуватися плата за послуги централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення. У Міністерстві розвитку громад та територій України повідомили, через неможливість для багатьох українців передавати показники лічильників, правила розрахунку платежів за воду змінено.
Обсяги споживання зазначених послуг під час війни знизилися.. Щоб уникнути надмірних нарахувань, вирішили ввести коригуючий коефіцієнт, який враховує зменшення обсягів постачання послуг у воєнний час у порівнянні з мирним часом.
Від березня 2022 року споживачі отримуватимуть рахунки за середніми показниками споживання послуг. “Нарахування (розподіл) послуг централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть здійснюватися з урахуванням коригуючого коефіцієнту для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні”, – зазначається в документі Міністерства розвитку громад та територій України.
Повідомлення від  31.01. 2022 р.  про публічну пропозицію (оферту) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення та Публічного індивідуального договору з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків
про надання послуг з централізованого водопостачання та/або
 централізованого водовідведення
 
Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 року № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85), статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України  Комунальне підприємство «Миргородводоканал» Миргородської міської ради  (КП «Миргородводоканал») розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення  Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення та Публічного індивідуального договору з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в житловому будинку (багатоквартирному або індивідуальному), інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому та для споживачів –власників індивідуальних (садибних) житлових будинків про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (приватний сектор).
Договір розміщено на офіційному вебсайті КП «Миргородводоканал» (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення)  http://mirvoda.pl.ua у вільному доступі.
З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).
Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.
Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.
Договір вважається укладеним,  якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному веб-сайті КП «Миргородводоканал» http://mirvoda.pl.ua  власники/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Миргородводоканал».

Користуючись Законом України « Про внесення змін до  Податкового кодексу України та наших законодавчих актів України  щодо  дії норм  на період  дії воєнного стану» від 15 березня  2022 року №2120-IX з 01.04.2022 року КП « Миргородводоканал» Миргородської міської ради  переходить на спрощену  систему  оподаткування «Єдиний податок 2%» без ПДВ з 28.04.2022 року.

Додаток:

До уваги наших Абонентів та Клієнтів!
Користуючись Законом України « Про внесення змін до  Податкового кодексу України та наших законодавчих актів України  щодо  дії норм  на період  дії воєнного стану» від 15 березня  2022 року №2120-IX з 01.04.2022 року КП « Миргородводоканал» Миргородської міської ради  переходить на спрощену  систему  оподаткування «Єдиний податок 2%» без ПДВ з 28.04.2022 року.
Додаток:

КП Миргородводоканал 2022