Споживачу

Текст договору опублікований на сайті виконавця КП “Миргородводоканал”16.07.2021р.

Публічний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Додаток до договора

Публічний договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є
самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Додаток до договора

У багатьох українців, які були змушені залишити свої домівки, виникають питання – що тепер буде з показниками лічильниками, як буде нараховуватися плата за послуги централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення. У Міністерстві розвитку громад та територій України повідомили, через неможливість для багатьох українців передавати показники лічильників, правила розрахунку платежів за воду змінено.
Обсяги споживання зазначених послуг під час війни знизилися.. Щоб уникнути надмірних нарахувань, вирішили ввести коригуючий коефіцієнт, який враховує зменшення обсягів постачання послуг у воєнний час у порівнянні з мирним часом.
Від березня 2022 року споживачі отримуватимуть рахунки за середніми показниками споживання послуг. “Нарахування (розподіл) послуг централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть здійснюватися з урахуванням коригуючого коефіцієнту для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні”, – зазначається в документі Міністерства розвитку громад та територій України.

КП Миргородводоканал 2022