ВИДЕО

УВАГА ! – СЕЗОН ПОЛИВУ

СЕЗОН ПОЛИВУ.

Плануєте поливати квіти, газони та розсаду?

Далеко не всі домогосподарства, які влітку користуються поливом, роблять це  не маючи вузол обліку, порушуючи цим п. 3 розділу IV «Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України»!

НАГАДУЄМО ПРАВИЛА КРИСТУВАННЯ ПОЛИВОМ: «Використання питної води для поливу

дворових і прибудинкових територій та зелених насаджень, а також інших витрат для утримання будинків, зокрема прибирання місць загального користування, без засобів обліку не допускається»!

Відповідно до п. 1 розділу 5 Правил споживачі, які приєднані або мають намір приєднатися до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, зобов’язані забезпечити наявність у них засобів вимірювальної техніки – ЛІЧИЛЬНИК.

Виявлення поливу присадибної ділянки без вузла комерційного обліку буде вважатися самовільним приєднанням та/або самовільним користуванням (п.4, розділу IV Правил). У такому випадку нарахування плати за послуги будемо здійснювати за пропускною спроможністю водопровідного вводу.

Наприклад для вводу діаметром 15 мм це 320,47 м³ за 30 календарних днів (п.6 розділу IV Правил). По тарифу водопостачання 18,18 грн. становить 5826,12 грн. ЦЕ ЗНАЧНА СУММА ДО СПЛАТИ.

Набагато вигідніше встановити лічильник і сплачувати тільки  за використану воду.


'УВАГА ! – СЕЗОН ПОЛИВУ' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

КП Миргородводоканал 2022