МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.06.2008  № 190

Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України

IV. Самовільне приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, нераціональне водокористування

                           -недопущення чи перешкоджання виконавцю послуги з централізованого водопостачання/централізованого водовідведення у встановленні чи опломбуванні вузла комерційного обліку чи його елементів, проведенні обстеження мереж водопостачання та водовідведення споживача та їх обладнання, знятті показників засобу обліку.

Споживачі, у яких виявлено порушення, відповідно до цього пункту підлягають відключенню від системи централізованого питного водопостачання та/або централізованого водовідведення, а витрати на від’єднання/приєднання оплачуються цими споживачами.

На виконання Закону України «Про комерційний облік  теплової енергії та водопостачання»  Після здійснення  встановлення вузлів обліку(загально будинкового лічильника) КП «Миргородводоканал» зобов’язаний протягом 14 днів прийняти на облік даний вузол обліку . В разі  перешкоджання до абонентів  можливі застосування штрафних санкцій – Згідно наказу№190 п.2розділ4.

Сподіваємось  на вашу відповідальність!


'' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

КП Миргородводоканал 2022