З перших днів вторгнення російських окупаційних військ на територію України, територіальні громади нашої області відчули на собі всю скруту, яку принесли з собою загарбники. Виключенням не стало і наше підприємство.
Першочерговим завданням КП «Миргородводоканал» на той час було підтримати життєзабезпечення міста шляхом стабільної подачі питної води. На перший погляд, це здається звична для даного підприємства робота, але в умовах воєнного стану – це не зовсім так. Складнощі виникли з ремонтними та паливно-мастильними матеріалами. Завдяки персоналу, який залишився на місцях і працював по 24 години, підміняючи відсутніх, – вдалося уникнути фахової кризи. Щодня співробітники Водоканалу, незважаючи на небезпеку, виходять на свої робочі місця, щоб надати послуги водопостачання та водовідведення.
При недостатній фінансовій підтримці мешканцями нашого міста, Водоканал не зможе забезпечувати стабільно надання послуг.
КП «Миргородводокнал» звертається до усіх споживачів з проханням – встановити засоби обліку (лічильники) в першу чергу для вашої зручності та заощадження коштів, оскільки багато містян покинули свої домівки, що призводить до ускладнень нарахувань за комунальні послуги, сплатити за послуги водопостачання та водовідведення зручними для Вас платіжними системами.
Дякуємо за Вашу підтримку!


'' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

КП Миргородводоканал 2022