Якість води – Миргород!

В умовах російської агресії проти України наші фахівці проводжують виконувати свої посадові обов’язки, в тому числі контролювати якість питної води перед подачею іі населенню.
Так, протягом тижня відібрано 13 проб води відповідно до графіку, здійснено визначення 143 хімічних показників та 26 – бактеріологічних. Вода відповідає показникам характерним для вод бучацько-харківського водоносного горизонту, відхилень за мікробіологічними показниками у мережі немає.
Регіон не позбавлений доступу до чистої питної води, але КП «Миргородводоканал» вважає за необхідним надати рекомендації МОЗ щодо способів самостійного очищення води у разі дестабілізації ситуації в регіоні, а також будуть корисним мешканцям, які споживають воду з власних артезіанських свердловин, трубчатих колодязів.
Перед очищенням воду варто оцінити за кольором та запахом.
Спочатку потрібно набрати ⅓ об’єму пляшки та інтенсивно її потрусити. Якщо на поверхні є піна, то така вода не придатна для споживання.
Після потрібно оцінити воду за запахом. За наявності хімічного, бензинового, трупного або іншого неприємного/підозрілого запаху воду заборонено використовувати для пиття.
Також вода не повинна бути забарвленою.
Після можна приступати до її знезараження. Як саме — в інфографіці МОЗ, наведеній нижче.

'Якість води – Миргород!' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

КП Миргородводоканал 2022